Projekty v ZŠ a MŠ
Napsal Iva Kopecká   
13.11.2015
 

•·         V rámci operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost - výzvy 56 se nám podařilo zajistit pro podporu výuky na ZŠ Svratka 390 372 Kč. Pro posílení čtenářské gramotnosti žáků bylo vytvořeno 4 x 10 čtenářských dílen v 2.-5.ročníku a k nim bylo nakoupeno 200 knih. Schopnost komunikovat v angličtině byla rozvíjena na jazykovém vzdělávacím programu pro 20 našich žáků ve Velké Británii, který žáci absolvovali zcela zdarma. 

•·         Výzva 57, do které jsme se také přihlásili, rozvíjí technické dovednosti našich žáků. V tomto projektu se nám podařilo získat 204 112 Kč. Žáci osmého ročníku si vyrobili krmítko pro ptáky a krabičku na nářadí. Dílnu jsme vybavili novým nářadím a pracovními stoly, které jsme získali s výraznou slevou od firmy Mars,a.s., za což moc děkujeme. Velké poděkování patří také Mgr. Josefu Fialovi za realizaci celého projektu.

•·         Kraj Vysočina podpořil polytechnickou výchovu v mateřských a základních školách. Pro naši školu částka tvoří 49 360 Kč   . Za tuto částku škola zakoupila stavebnice Merkur a Merkur Elektro pro ZŠ a máme objednány konstrukční stavebnice Roto pro MŠ a ZŠ.

•·         V MŠ proběhlo několik projektů s podzimní tématikou. Novinkou jsou projektová odpoledne s rodiči dětí. Děti zářily úsměvy a štěstím, snad se akce líbily i rodičům.

8.ronk_technick_praktikum.jpg 8.ronk_technick_praktikum_a.jpg 8.ronk_technick_praktikum_b.jpg 8.ronk_technick_praktikum_c_.jpg technick_praktikum_8.ronk.jpg technick_praktikum_8.ronk_a.jpg

 

Aktualizováno ( 13.11.2015 )
 

< Předch. | Další >

Informace

SMS Info kanál
odber_sms_velky.jpg 
Parcely "Slunný vrch"
tabor.jpg

Hlavní nabídka

Meteo

www.svratka.cz