Rozběháme Svratku
Napsal Martin Mudroch   
04.11.2015

rozbehame_svratku.jpg

Vstaň, nazuj a pojď!

Připojte se k celorepublikovému projektu a poznejte běh zábavnou formou, která vás bude bavit! Už žádné kibicování, atletická kolečka, ale pohodová partička stejných nadšenců! Ať jsi úplný začátečník či zkušený matador, který běhá od malička, každý si přijde na své! Smyslem našeho úsilí je dokázat rozběhat Českou republiku, a to od Brna, po Prahu až do Svratky!

I v naší Svratce se konají skupinové běžecké výběhy, které jsou obvykle pořádány 2 x týdně – konkrétně v úterý a v pátek od 17:00. Tréninky jsou především o tom, že se sejde partička stejných nadšenců, která společně a v pohodovém tempu zdolává kilometry. Nemusíte se bát, že Vás někde necháme, protože nebudete stíhat! Rádi na Vás počkáme a budeme Vás motivovat k tomu, aby Vás běh bavil, což je naším cílem!

·         Příklad tréninku: rozběhání, rozcvičení, abeceda (rozvoj běžeckého stylu - zaučíme, naučíme), posilování s vlastním tělem a vyklusání. Každý trénink je specifický, jeden se zaměřuje na vytrvalostní běh, druhý na rychlost, třetí na kruhový trénink, čtvrtý na tabata trénink a mnoho dalších.Více informací o každém tréninku najdete na Facebookových stránkách – Rozběháme Svratku https://www.facebook.com/groups/behanivesvratce/160675407616471/?notif_t=like

Na co ještě čekáte? Pojďte se zvednout a poznat nový smysl života!

 

< Předch. | Další >

Informace

SMS Info kanál
odber_sms_velky.jpg 
Parcely "Slunný vrch"
tabor.jpg

Hlavní nabídka

Meteo

www.svratka.cz